Cooking | Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i doros

Cooking (0.08 seconds)

Get email alerts with latest cooking tips via email
(You can cancel email alerts at anytime.)

Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i dorosłych

From Youtube.com - Posted: Sep 20, 2011 - 54,398 views
Cooking | Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i dorosłych
Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i dorosłych
Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i dorosłych
Duration: 1 hours 9 minutes 11 seconds 
Play Cooking Video
"Sposoby radzenia sobie z depresją u dorosłych i dzieci" - dr Zdzisław Ples. Wykład wygłoszony podczas spotkania poznańskiej filii Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia we wrześniu 2011 roku.
(Source: youtube.com).
speed up the downloads
Like to get lastest cooking tips everyday!
More:
cooking | Uleczyć mózg. Część 1

Uleczyć mózg. Część 1

Tak jak w komputerze wszystko zależy od poprawnego funkcjonowania systemu operacyjnego, tak i w naszym organizmie: mózg, jako centralny komputer, kieruje naszymi narządami i ma wpływ na zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe. Aby spełniał należycie swoje zdanie, musi być właściwie zaprogramowany i obsługiwany.Prelegent cyklu dwóch spotkań, Mariusz Radosh, powiedział: "Ponad 10 lat temu przeczytałem książkę napisaną przez amerykańskiego psychologa i pastora z ponad 30-letnim doświadczeniem o tytule, który tłumacząc na język polski, dosłownie brzmi Uzdrowić złamany mózg. W tym czasie zmagałem się z różnymi problemami i treść tej książki bardzo mi pomogła. W prosty sposób tłumaczyła mechanizmy funkcjonowania mózgu i związane z tym konsekwencje naszego postępowania. Jej zalecenia zastosowałem i odczułem wyraźną zmianę w jakości mojego życia. Chcę się tym z wami podzielić".Podczas wykładów usłyszymy odpowiedź m.in. na pytania: Jak praca mózgu wpływa na nasze decyzje i zwyczaje? W jaki sposób siła woli wpływa na funkcjonowanie mózgu? Czy można uleczyć mózg? Jaki jest mechanizm depresji i jak z niej wyjść? Czy można kontrolować zdrowienie mózgu? Jak pielęgnować proces leczenia mózgu?Poznamy też mocarne „trio" uzdrawiania mózgu, jakimi są wiara, nadzieja i miłość.Zobacz drugą część: http:youtu.be7iXlR08EWQU
1,641 views | Mar 07, 2012
cooking
cooking | Wywiad z dr Leonardem Coldwellem Jedyna odpowiedź na stres, niepokój i depresję PL

Wywiad z dr Leonardem Coldwellem Jedyna odpowiedź na stres, niepokój i...

Więcej o "naturalnym leczeniu": http:www.vismaya-maitreya.plnaturalne_leczenie.html
1,641 views | Jun 25, 2013
cooking
cooking | Depresja Nawracająca

Depresja Nawracająca

1,641 views | Mar 05, 2012
cooking
cooking | Natychmiastowy, trwały lek na depresję i lęk.

Natychmiastowy, trwały lek na depresję i lęk.

Jedynie Jezus może cię wyleczyć, ale musisz natychmiast przestać grzeszyć, błagać Jezusa o wybaczenie twych grzechów i prosić Go, by przyjął cię jako dziecko Boże. Wtedy BĄDŹ MU POSŁUSZNY, daj się ochrzcić w wodzie, a On ochrzci cię Duchem Świętym. Wtedy otrzymasz moc, by przezwyciężyć wszelkie wyzwania, jakie rzuca ci życie. Wyjdź i dawaj świadectwo - uwolnij również innych.
1,641 views | May 15, 2011
cooking

cooking | Depresja u osób dorosłych

Depresja u osób dorosłych

W ramach realizacji Śląskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego samorząd Województwa Śląskiego przygotował film informacyjno-edukacyjny "Depresja u osób dorosłych".To już drugi film dotyczący promocji zdrowia psychicznego i zapobiegania zaburzeniom psychicznym. Pierwszy zaprezentowany został w roku ubiegłym i dotyczył depresji wśród dzieci i młodzieży (http:youtu.beA98E6E41KAU).
1,641 views | Mar 01, 2014
cooking
cooking | Depresja

Depresja

Cześć! Mam na imię Paulina i jestem chora na depresję. Rozpoczęłam akcję pomocy osobom chorym na depresję. Prowadzę bloga dzięki któremu możecie dowiedzieć się czym ona jest oraz jak sobie z nią radzić. Osobiste wpisy oraz filmy pokazują jak wygląda życie z tą chorobą. Na mojej stronie możecie znaleźć również przydatną literaturę oraz adresy sprawdzonych Poradni Zdrowia Psychicznego w różnych miastach.Pozdrawiam! http:chcezycanietylkoistniec.wordpress.com
1,641 views | Nov 27, 2012
cooking
cooking | Lęk przed samotnością i niska samoocena

Lęk przed samotnością i niska samoocena

Ogrom naszych lęków wynika z niskiego poczucia własnej wartości -- chociażby właśnie lęk przed samotnością!Kiedy siebie nie cenisz, nie dowierzasz swojej wewnętrznej sile i wartości, napędza to Twoje pesymistyczne nastawienie -- że sobie nie poradzisz, że jesteś słaba, nieudolna... Że nie zasługujesz na prawdziwą miłość, na sukcesy, na wszystko, co dobre... Im więcej masz lękliwych myśli, tym coraz słabsza i mniej szczęśliwa się stajesz! I tym bardziej boisz się samotności!Kiedy myślisz o sobie pozytywnie, gdy potrafisz akceptować siebie i być z siebie zadowoloną, to czujesz się naprawdę dobrze z samą sobą. Samotność Cię nie przeraża, bo jest to dla Ciebie czas bliskiego i radosnego obcowania ze sobą -- możesz sobie poświęcić tyle czasu i uwagi! Możesz robić, co chcesz, spotykać się z kim chcesz, rozwijać się w jakimkolwiek kierunku chcesz! Jaki to wspaniały czas ta samotność! www.PieknaMilosc.pl
1,641 views | May 09, 2011
cooking
cooking | Psychofizjologia depresji

Psychofizjologia depresji

Robert M. Sapolsky (ur. 1957) - antropolog, biolog, neurolog, profesor na Uniwersytecie Stanforda, związany też z Instytutem Badań nad Naczelnymi przy Kenijskim Muzeum Narodowym w Nairobi. Swoje główne zainteresowania badawcze, dotyczące stresu i zaburzeń neurologicznych, realizuje w laboratorium, ale od ponad 20 lat co roku jeździ do Serengeti, aby badać populację dzikich pawianów. Interesują go zależności między czynnikami osobowościowymi a chorobowymi, w których etiologii ważną roklę odgrywa stres.Treść wykładu opiera się na rozdziale 14. książki "Dlaczego zebry nie mają wrzodów? Psychofizjologia stresu".
1,641 views | Jun 29, 2013
cooking

cooking | Siła umysłu vol.1 Psychika a zdrowie

Siła umysłu vol.1 Psychika a zdrowie

Jest to dokument produkcji PLANETE, który składa się z 3 części. Pierwszą macie powyżej. Reszta w temacie:O czym jest ten dokument w paru słowach? "Twórcy serii, wykorzystując współczesną wiedzę naukową, próbują odpowiedzieć na pytania dotyczące zjawisk paranormalnych. Jeff, który walczył w Iraku nie może poradzić sobie z powojenną traumą. Mężczyzna uczęszcza na eksperymentalne zajęcia, gdzie uczy się jak wykorzystywać własną wewnętrzną energię. Dwuletni Eric pamięta swoje poprzednie wcielenie i opowiada o nim z detalami. Matka innego chłopca chroni jego życie, wizualizując przyszłość. Zachowanie tych i innych bohaterów filmu, jest obiektem badań naukowców, którzy pragną odpowiedzieć na pytania o szósty zmysł, życie po śmierci oraz o prawdziwe możliwości ludzkiego umysłu".
1,641 views | Oct 03, 2013
cooking
cooking | Sprytny sposób na depresję.

Sprytny sposób na depresję.

W tej prezentacji opowiadam o dość sprytnym i niedocenianym sposobie radzenia sobie z depresją. Jest to metoda całkowicie doraźna i nie może zastąpić fachowej porady lekarza ale z pewnością nie zaszkodzi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na moim blogu. Zapraszam:
1,641 views | Jul 04, 2013
cooking
cooking | Dieta przeciwdepresyjna

Dieta przeciwdepresyjna

Materiał uzupełniający do wykładu dr. Plesa pt. "Sposoby radzenia sobie z depresją u dorosłych i dzieci". Prelekcję wygłosiła Agata Radosh podczas spotkania poznańskiej filii Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia we wrześniu 2011 roku.
1,641 views | Sep 21, 2011
cooking

cooking | Wygrać z depresją www.zespolpip.pl

Wygrać z depresją www.zespolpip.pl

Depresja - trudno ją rozpoznać, jeszcze trudniej leczyć. O jednej z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych rozmawiamy z Robertem Kowalczukiem - Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji Robert Kowalczuk & Zespół www.zespolpip.pl
1,641 views | Sep 21, 2012
cooking
cooking | Depresja objawy somatyczne

Depresja objawy somatyczne

1,641 views | Mar 16, 2011
cooking
cooking | Nadciśnienie nie musisz go mieć

Nadciśnienie nie musisz go mieć

Nagranie wykładu lek. med. Włodzimierza Tarasiuka, który był wygłoszony w ramach działalności Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu, dnia 15 marca 2013 roku. Wykład mówi o roli codziennych nawyków i stylu życia w zapobieganiu i leczeniu nadciśnienia tętniczego.
1,641 views | Mar 19, 2013
cooking
cooking | O radzeniu sobie z trudnymi ludźmi Ajahn Brahm

O radzeniu sobie z trudnymi ludźmi Ajahn Brahm

Całość tłumaczenia dostępna w formie tekstu pod tą linką: http:sasana.wikidot.como-radzeniu-sobie-z-trudnymi-ludzmi Tłumaczenie: Aleksandra Łobacz (Portal Sasana.pl)
1,641 views | May 08, 2012
cooking

MOST POPULAR
Today
Weeks
Month

        Disclaimer: Cooking-Library.Com is a Food and Cooking search engine that indexing and organizing articles on the web. Everyday 100+ new guides, tips, experiences to improve your cooking skills.

        © 2015 - Cooking-Library.Com