Cooking | Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i doros

Cooking (0.16 seconds)

Get email alerts with latest cooking tips via email
(You can cancel email alerts at anytime.)

Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i dorosłych

From Youtube.com - Posted: Sep 20, 2011 - 56,219 views
Cooking | Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i dorosłych
Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i dorosłych
Sposoby radzenia sobie z depresją u dzieci i dorosłych
Duration: 1 hours 9 minutes 11 seconds 
Play Cooking Video
"Sposoby radzenia sobie z depresją u dorosłych i dzieci" - dr Zdzisław Ples. Wykład wygłoszony podczas spotkania poznańskiej filii Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia we wrześniu 2011 roku.
(Source: youtube.com).
speed up the downloads
Like to get lastest cooking tips everyday!
More:
cooking | Uleczyć mózg. Część 1

Uleczyć mózg. Część 1

Tak jak w komputerze wszystko zależy od poprawnego funkcjonowania systemu operacyjnego, tak i w naszym organizmie: mózg, jako centralny komputer, kieruje naszymi narządami i ma wpływ na zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe. Aby spełniał należycie swoje zdanie, musi być właściwie zaprogramowany i obsługiwany.Prelegent cyklu dwóch spotkań, Mariusz Radosh, powiedział: "Ponad 10 lat temu przeczytałem książkę napisaną przez amerykańskiego psychologa i pastora z ponad 30-letnim doświadczeniem o tytule, który tłumacząc na język polski, dosłownie brzmi Uzdrowić złamany mózg. W tym czasie zmagałem się z różnymi problemami i treść tej książki bardzo mi pomogła. W prosty sposób tłumaczyła mechanizmy funkcjonowania mózgu i związane z tym konsekwencje naszego postępowania. Jej zalecenia zastosowałem i odczułem wyraźną zmianę w jakości mojego życia. Chcę się tym z wami podzielić".Podczas wykładów usłyszymy odpowiedź m.in. na pytania: Jak praca mózgu wpływa na nasze decyzje i zwyczaje? W jaki sposób siła woli wpływa na funkcjonowanie mózgu? Czy można uleczyć mózg? Jaki jest mechanizm depresji i jak z niej wyjść? Czy można kontrolować zdrowienie mózgu? Jak pielęgnować proces leczenia mózgu?Poznamy też mocarne „trio" uzdrawiania mózgu, jakimi są wiara, nadzieja i miłość.Zobacz drugą część: http:youtu.be7iXlR08EWQU
1,679 views | Mar 07, 2012
cooking
cooking | Dieta przeciwdepresyjna

Dieta przeciwdepresyjna

Materiał uzupełniający do wykładu dr. Plesa pt. "Sposoby radzenia sobie z depresją u dorosłych i dzieci". Prelekcję wygłosiła Agata Radosh podczas spotkania poznańskiej filii Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia we wrześniu 2011 roku.
1,679 views | Sep 21, 2011
cooking
cooking | Psychofizjologia depresji

Psychofizjologia depresji

Robert M. Sapolsky (ur. 1957) - antropolog, biolog, neurolog, profesor na Uniwersytecie Stanforda, związany też z Instytutem Badań nad Naczelnymi przy Kenijskim Muzeum Narodowym w Nairobi. Swoje główne zainteresowania badawcze, dotyczące stresu i zaburzeń neurologicznych, realizuje w laboratorium, ale od ponad 20 lat co roku jeździ do Serengeti, aby badać populację dzikich pawianów. Interesują go zależności między czynnikami osobowościowymi a chorobowymi, w których etiologii ważną roklę odgrywa stres.Treść wykładu opiera się na rozdziale 14. książki "Dlaczego zebry nie mają wrzodów? Psychofizjologia stresu".
1,679 views | Jun 29, 2013
cooking
cooking | Cukier – legalny narkotyk. Jak wyjść z nałogu?

Cukier – legalny narkotyk. Jak wyjść z nałogu?

Nagranie wykładu dziennikarki Katarzyny Lewkowicz-Siejki pt.: "Cukier – legalny narkotyk. Jak wyjść z nałogu?", który został przedstawiony dnia 25 października 2014 roku w Poznaniu w ramach comiesięcznych spotkań Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia – Sięgnij po zdrowie.Jednym z bardzo istotnych elementów niszczących nasze zdrowie jest spożywanie słodyczy, słodkich deserów, ciast – słowem wszystkich produktów obfitujących w cukier. Ogrania nas zdumienie, gdy dowiadujemy się, że jeszcze w XIX wieku roczne spożycie cukru na osobę wynosiło kilka kilogramów, a w wieku XXI już 70 kg! Zaskakuje też fakt, że cukier działa na mózg podobnie jak kokaina czy heroina!Jak ograniczyć spożycie białego cukru i czym go zastąpić? Okazuje się, że sprawy nie załatwia zastąpienie sacharozy fruktozą czy robiącym zawrotną karierę w przemyśle spożywczym kukurydzianym syropem glukozowo-fruktozowym. Choć jest słodszy i dwa razy tańszy, to równie zabójczy. Czy popularny syrop z agawy jest zdrowym zamiennikiem? A co z syropem klonowym, cukrem palmowym, brzozowym i stewią? Który z tych produktów jest godny polecenia? O tym słuchacz dowie się w trakcie wykładu.
1,679 views | Feb 05, 2015
cooking

cooking | Depresja pod lupą

Depresja pod lupą

Wciąż znajdują się wokół nas ludzie, którym trzeba pomóc. Niech ta audycja obudzi naszą czujność, bo nie znamy dnia ani godziny, kiedy będzie trzeba pomóc komuś bliskiemu
1,679 views | Mar 03, 2012
cooking
cooking | Wywiad z dr Leonardem Coldwellem Jedyna odpowiedź na stres, niepokój i depresję PL

Wywiad z dr Leonardem Coldwellem Jedyna odpowiedź na stres, niepokój i...

Więcej o "naturalnym leczeniu": http:www.vismaya-maitreya.plnaturalne_leczenie.html
1,679 views | Jun 25, 2013
cooking
cooking | Sprytny sposób na depresję.

Sprytny sposób na depresję.

W tej prezentacji opowiadam o dość sprytnym i niedocenianym sposobie radzenia sobie z depresją. Jest to metoda całkowicie doraźna i nie może zastąpić fachowej porady lekarza ale z pewnością nie zaszkodzi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na moim blogu. Zapraszam:
1,679 views | Jul 04, 2013
cooking
cooking | Depresja Nawracająca

Depresja Nawracająca

1,679 views | Mar 05, 2012
cooking

cooking | Depresja i Wypalenie 3 Kroki Aby Je Pokonać .mov

Depresja i Wypalenie 3 Kroki Aby Je Pokonać .mov

http:robertolinski.pl Depresja i Wypalenie Zawodowe - Jak pokonać je w trzech prostych krokach? W tym filmie poruszam problem depresji związany z brakiem celu w życiu i brakiem motywacji do działania. Uwaga! Wszelkie formy ciężkich depresji wymagają konsultacji lub porady osoby wykwalifikowanej. Fakt, że 95% ludzi na świecie nie ma konkretnego celu w życiu, widać na każdym kroku. Ludzie chodzą do pracy, wracają do domu, jedzą obiad, włączają TV lub zajmują się niezbędnymi sprawami. Niestety kiedy żyje się bez celu przychodzi w pewnym momencie stan wypalenia zawodowego i depresja. Człowiek wówczas wstaje rano i ma nogi z ołowiu. Beznamiętnie bierze prysznic i idzie "do roboty". Zauważ, że wszyscy ci, którzy lubią to co robią, wstają rano z uśmiechem na ustach i śpiewem w sercu. Dlaczego, ponieważ to co robią jest ich pasją i radością. Jeśli cierpisz na depresję i wypalenie zawodowe, to jest tylko jeden sposób aby sobie pomóc. I nie mówię tutaj o farmakologii. Są trzy kroki aby wygrzebać się z doła, ponieważ tak często określana jest depresja i załamanie. Krok 1 Zastanów się co tak naprawdę cię kręci, co lubisz robić, co sprawia ci przyjemność. Jeśli jest coś, co mógłbyś robić, nawet wówczas, kiedy nic byś za to nie miał płacone, a robiłbyś to z przyjemnością, to na pewno jest to właśnie to. Musi cię to cieszyć i napawać cię dumą. Jeśli podczas takich czynności włącza się twoja kreatywność, to wówczas dostaniesz energię do działania. Krok 2 Zrób analizę swojej osobowości. Wymień swoje umiejętności, talenty, które możesz wykorzystać w swoim wymarzonym zajęciu. Jeśli potrzebna jest ci dodatkowa wiedza, zrób listę czego musisz się nauczyć i w jakim czasie tego dokonasz. Krok 3 Zacznij działać. Krok po kroku. Zadanie po Zadaniu. Wyznacz sobie cele krótkoterminowe, średnioterminowe i długoterminowe. Pamiętaj słonia nie da się zjeść w całości. Ale kawałek po kawałku zawsze. Wyznacz sobie cele i zacznij podążać w ich kierunku. Zanim się obejrzysz depresja i wypalenie miną. Dlaczego? Ponieważ będziesz zajęty twórczym działaniem, a nie rozmyślaniem na temat czego w życiu nie chcesz. Z roli ofiary staniesz się kreatorem zmian w swoim życiu. Pozdrawiam serdecznie, Robert http:robertolinski.pl
1,679 views | Jun 20, 2011
cooking
cooking | Jak sobie radzić z depresją

Jak sobie radzić z depresją

Minął rok od diagnozy.Zapraszam na mojego bloga http:chcezycanietylkoistniec.wordpress.comPozdrawiam. P.
1,679 views | May 05, 2013
cooking
cooking | Natychmiastowy, trwały lek na depresję i lęk.

Natychmiastowy, trwały lek na depresję i lęk.

Jedynie Jezus może cię wyleczyć, ale musisz natychmiast przestać grzeszyć, błagać Jezusa o wybaczenie twych grzechów i prosić Go, by przyjął cię jako dziecko Boże. Wtedy BĄDŹ MU POSŁUSZNY, daj się ochrzcić w wodzie, a On ochrzci cię Duchem Świętym. Wtedy otrzymasz moc, by przezwyciężyć wszelkie wyzwania, jakie rzuca ci życie. Wyjdź i dawaj świadectwo - uwolnij również innych.
1,679 views | May 15, 2011
cooking
cooking | Zatrzymaj młodość. Żyj bez chorób

Zatrzymaj młodość. Żyj bez chorób

Nagranie wykładu dr. Romana Pawlaka (USA), który jest profesorem odżywiania i dietetyki na East Carolina University w Greenville w USA. Wykład miał miejsce dnia 11 czerwca 2015 r. w Koninie, podczas spotkania, którego organizatorem był Klub Zdrowia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Koninie.
1,679 views | Jun 18, 2015
cooking

cooking | ★★★ VLOG DEPRESJA, NERWICA ⁇ ★★★

★★★ VLOG DEPRESJA, NERWICA ⁇ ★★★

Vlog o stresie, depresji i nerwicy. Udzielamy porady.W razie pytań , zapraszam na wiadomość prywatną. Pozdrawiam, Aneta :-)
1,679 views | Oct 09, 2013
cooking
cooking | Depresja

Depresja

Cześć! Mam na imię Paulina i jestem chora na depresję. Rozpoczęłam akcję pomocy osobom chorym na depresję. Prowadzę bloga dzięki któremu możecie dowiedzieć się czym ona jest oraz jak sobie z nią radzić. Osobiste wpisy oraz filmy pokazują jak wygląda życie z tą chorobą. Na mojej stronie możecie znaleźć również przydatną literaturę oraz adresy sprawdzonych Poradni Zdrowia Psychicznego w różnych miastach.Pozdrawiam! http:chcezycanietylkoistniec.wordpress.com
3,278 views | Nov 27, 2012
cooking
cooking | Mózg, fascynujący automat Magia nieświadomości

Mózg, fascynujący automat Magia nieświadomości

Film przedstawia jak wielki wpływ ma podświadomość na ludzi.
3,278 views | Feb 02, 2013
cooking
cooking | uzdrowic umysl, samoleczenie

uzdrowic umysl, samoleczenie

Film pomoże zrozumieć wiele zmian w naszym umyśle które uważamy często za chorobę bądź drobne odbicie od normy. Zobaczymy kilka przykładów jakimi należy się posługiwać by opanować dany stan w jakim znajduje się w każdym momencie nasz umysł. Może i Tobie uda się pozbyć stresu...Pamiętajcie, to my kontrolujemy nas samych, to my decydujemy kim jesteśmy i jak się chcemy widzieć.
3,278 views | Jan 22, 2013
cooking

MOST POPULAR
Today
Weeks
Month

        Disclaimer: Cooking-Library.Com is a Food and Cooking search engine that indexing and organizing articles on the web. Everyday 100+ new guides, tips, experiences to improve your cooking skills.

        © 2015 - Cooking-Library.Com