Cooking | Hitler i Stalin Podobieństwo Tyranów | Hitler i St

Cooking (0.22 seconds)

Get email alerts with latest cooking tips via email
(You can cancel email alerts at anytime.)

Hitler i Stalin Podobieństwo Tyranów

From Youtube.com - Posted: Apr 05, 2013 - 4,845 views
Cooking | Hitler i Stalin Podobieństwo Tyranów | Hitler i Stalin Podobieństwo Tyranow
Hitler i Stalin Podobieństwo Tyranów
Hitler i Stalin Podobieństwo Tyranow
Duration: 51 minute 35 seconds 
Play Cooking Video
Film przedstawia psychologiczny portret porównawczy obu dyktatorów i odsłania łączące ich podobieństwa. Twórcy dokumentu wskazują także na oczywiste różnice w życiorysach i czasach panowania Hitlera i Stalina. Ilustracją do dokumentu są wyjątkowe materiały z archiwów Rosji, Niemiec, Europy Wschodniej, Wielkiej Brytanii i USA, m.in. niepublikowany dotąd materiał przedstawiający matkę Stalina i kolorowy materiał z jego pogrzebu.
(Source: youtube.com).
speed up the downloads
Like to get lastest cooking tips everyday!
More:

Hitler i Stalin Podobienstwa Tyranów

Hitler i Stalin - Podobienstwa Tyranów (III RZESZA)
45,759 views | Apr 06, 2012
cooking

Skąd Sie Wziął Adolf Hitler

Skąd Sie Wziął Adolf Hitler (III Rzesza)
9,217 views | Apr 14, 2013
cooking

Kto zabił Stalina ? Stalin Korzenie terroru 1 2

Nakręcony w całości w Rosji film pokazuje życie człowieka, który zdobył ogromną władzę i przez ponad 20 lat okrutnie i tyrańsko rządził krajem. Czy traumatyczne przeżycia z młodości uczyniły ze Stalina potwora? Czy udział w śmierci Stalina miało któreś z dzieci tyrana, chcące pomścić śmierć matki? A może minister spraw zagranicznych, Mołotow, wściekły, że Stalin zesłał na wygananie jego ukochaną żonę ? Są też Chruszczow, następca wodza i Beria, szef tajnej milicji .... Co zatem tak naprawdę przydarzyło się Stalinowi ? Na wydanie składają się dwa programy: Największy potwór XX wieku i Kto zabił Stalina ?
147,349 views | Nov 08, 2011
cooking

Hitler i Stalin pojedynek o dominację

8,679 views | Nov 29, 2013
cooking

JFK nieznany prezydent HD

Historia rodu Kennedych, a w szczególności Johna Kennedy'ego, 35 - go prezydenta Stanów Zjednoczonych, bogato ilustrowana archiwalnymi materiałami TV, zdjęciami i prywatnymi filmami.
5,526 views | Nov 19, 2013
cooking

Okrutny Stalin druga wojna światowa cały film dokumenty historyczne pl...

Druga wojna światowa - Discovery Polska.Okrutny Stalin - druga wojna swiatowa - cały film - dokumenty historyczne. Dokument przedstawiający krwawe rządy Józefa Stalina. Zobacz inne dokumenty na http:filmy-dokumentalne-online.blogspot.com Józef Stalin radziecki polityk pochodzenia gruzińskiego, formalnie pełniący obieralne, kadencyjne funkcje sekretarza generalnego KPZR i jej poprzedniczek oraz premiera ZSRR, a faktycznie dożywotni dyktator Związku Radzieckiego, posiadający nieograniczoną władzę. W imię wyznawanej idei walki klasowej stosował jako metodę rządzenia masowy, państwowy wewnętrzny i zewnętrzny terror, który pochłonął, według różnych ocen, od kilku do kilku dziesiątków milionów ofiar śmiertelnych. Podpisując sojusz z III Rzeszą, umożliwił Niemcom rozpoczęcie agresji zbrojnej na Polskę, przyczyniając się do wybuchu II wojny światowej. Jednocześnie powraca, przede wszystkim w Rosji, pogląd o zasługach Stalina dla industrializacji i obrony ZSRR.
123,667 views | Oct 17, 2013
cooking

Stalin w kolorze Dokumentalny

- Dokumentaliści poddali zabiegowi koloryzacji materiały archiwalne przedstawiające postać Stalina. Radziecki dyktator jest uznawany za jednego z największych zbrodniarzy XX wieku. Szacuje się, że jego rządy pochłonęły życie kilkudziesięciu milionów osób. Ogarnięty manią prześladowczą despota wydawał wyroki śmierci na wszystkich, których podejrzewał o rzekome działania spiskowe. Nikt z jego najbliższego otoczenia nie mógł się czuć bezpieczny, także dygnitarze partyjni, przyjaciele i członkowie rodziny.- Stalin w kolorze Stalin (2013)- Wszystko co umieszczam na kanale jest w celach czysto edukacynych ! Nie czerpie i nie bd czerpal z tego zadnych zyskow.
113,211 views | Feb 10, 2014
cooking

Ostatni naziści odc 1 Polowanie Na Doktora śmierci Lektor PL.avi

W tym odcinku dowiemy się, że wciąż trwają poszukiwania Ariberta Heima. Ten zbrodniczy lekarza poddawał straszliwym eksperymentom więźniów obozu Mauthaussen.
139,457 views | Jan 10, 2012
cooking

Starożytni kosmici Tajemnica Puma Punku PL lektor

Jeżeli chcesz zdenerwować tak zwanego poważnego naukowca powiedz mu "Puma Punku". To wystarczy, jest to ich najbardziej znienawidzony temat o którym nie chcą już słyszeć ani rozmawiać. Puma Punku to najdziwniejsze miejsce na świecie.www.swiadomakreacja.pl
40,839 views | Dec 09, 2013
cooking

Warlords 01 Hitler vs. Stalin

Uploaded under license from DRG.WWII was not just a military conflict. It was also a series of mental battles waged by its four leaders. Using their own words, "Warlords" exposes those leaders as fascinating, flawed, and fully human, and reveals the surprising victor of these duels.
38,698 views | Mar 19, 2014
cooking

Nazizm i stalinizm podobieństwa i różnice

Nazizm i stalinizm - podobieństwa i różnice.Czy współczesna Europa potrzebuje komunistycznej Norymbergi?Wykład profesora Wojciecha Roszkowskiego zorganizowany w ramach cyklu dla maturzystów, Dom Spotkań z Historią, 9 lutego 2011 r. Więcej na http:wszechnica.org.pl?p=11&id_content=358&id_keyword=95
621 views | Jul 08, 2013
cooking

Pablo Escobar Postrach Kolumbii Dokumentalny Lektor PL

- Historia narkotykowego króla urodzonego w Kolumbii w czasach wojny domowej, którą przeszedł do historii jako La Violencia. Poznamy przeszłość słynnego przestępcy.- Wszystko co umieszczam na kanale jest w celach czysto edukacynych ! Nie czerpie i nie bd czerpal z tego zadnych zyskow.
55,424 views | Jan 15, 2014
cooking

Mao bóstwo Chińskiej propagandy

16,288 views | Jun 16, 2012
cooking

Warlord Ep1 Hitler VS Stalin

19,086 views | Aug 27, 2013
cooking

Disclaimer: Cooking-Library.Com is a Food and Cooking search engine that indexing and organizing articles on the web. Everyday 100+ new guides, tips, experiences to improve your cooking skills.

© 2014 - Cooking-Library.Com