Cooking 10 Rzeczy Ktorych Ni srhqknf9hpw

Cooking (0.22 seconds)

Get email alerts with latest cooking tips via email
(You can cancel email alerts at anytime.)

10 rzeczy ktorych ni

From Youtube.com - Posted: Sep 19, 2014 - 10 views
Cooking | 10 rzeczy ktorych ni | 10 rzeczy ktorych ni
10 rzeczy ktorych ni
10 rzeczy ktorych ni
Duration: -- 
Play Cooking Video
10 rzeczy ktorych ni
(Source: youtube.com).
speed up the downloads
Like to get lastest cooking tips everyday!
More:

Najmądrzejszy Chłopczyk Świata

Subskrybuj mój kanał! :)12-letni Akrit Jaswal z wioski u podnóża Himalajów jako pięciolatek czytał po angielsku dzieła Szekspira. Uczęszczał do szkoły w rodzinnej miejscowości, ale szybko zgłębił całą dostępną wiedzę, więc został w niej nauczycielem. W wieku 12 lat był najmłodszym studentem w historii indyjskiego szkolnictwa wyższego. Jego marzeniem jest zostać najmłodszym laureatem Nagrody Nobla. Chce być naukowcem w dziedzinie leczenia AIDS. Akritem zainteresowały się autorytety naukowe Imperial College. Zaproszono go do Londynu, by poddać testom na inteligencję.
677,569 views | Apr 21, 2012
cooking

Siła umysłu vol.3 Tajemnica śmierci

49,251 views | Oct 03, 2013
cooking

Zdumiewajacy Ludzki Organizm

Ludzki organizm składa się ze 100 trylionów komórek współdziałających ze sobą. Mamy 97 tysięcy kilometrów naczyń krwionośnych. W naszych oczach jest 120 milionów komórek światłoczułych, a języku 10 tysięcy kubków smakowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technik grafiki komputerowej widzowie odbywają wyprawę po całym ciele człowieka. Obserwują działanie poszczególnych układów sterujących jego funkcjonowaniem. Poznają także procesy wewnątrzkomórkowe, dzięki którym działają zmysły, przebiegają procesy myślowe i ruchowe.
176,303 views | Sep 18, 2013
cooking

Siła umysłu vol.2 Czy mamy szósty zmysł

Czy myśli mogą uzdrawiać? Czy można zobaczyć przyszłość? I czy mamy duszę? Na te pytania odpowiada seria naukowa „Siła umysłu".
59,612 views | Oct 03, 2013
cooking

Tajemnice pożądania Dokument cały film dokumentalny lektor pl

Tajemnice pożądania - Dokument -cały film dokumentalny - lektor pl.[Dokumentalne]. Ciekawy film dokumentalny przedstawiający sekrety ludzkiego pożądania i jakie reakcje zachodzą w naszym organizmie i co w nas wywołuje taki stan, że pożądamy innej osoby. Ciekawy film dokumentalny. Pożądanie -- stan silnego pragnienia posiadania czegoś lub odbycia stosunku płciowego. Występuje najczęściej pod wpływem bodźców wzrokowych (w przypadku mężczyzn), bądź też słuchowych (kobiety). Choć nie jest to regułą; jest wielka różnorodność i ilość impulsów, czy też sytuacji mogących wywołać pożądanie. U mężczyzn objawia się ono wzwodem prącia i obfitym ślinieniem, u kobiet jest to wzwód łechtaczki, sutków, wilgoć w ustach, a także w pochwie. U niektórych osób pożądanie (seksualne lub inne) może być niezwykle silne, może to prowadzić do aktów przemocy, ale bywa też motorem ambicji, zwłaszcza męskiej, co związane jest z wysokim poziomem testosteronu w organizmie. Namiętność to stan silnego odczuwania emocji, bądź uczucie skierowane wobec danej pasji, zainteresowania. Pojęcie namiętności w języku polskim najczęściej odnosi się do seksualności i zmysłowości. Wiąże się je ze stanem odczuwania silnego i nieodpartego uczucia do drugiej osoby, które powoduje utratę kontroli intelektualnej nad zachowaniem.
396,197 views | Sep 17, 2013
cooking

Siła umysłu vol.1 Psychika a zdrowie

Jest to dokument produkcji PLANETE, który składa się z 3 części. Pierwszą macie powyżej. Reszta w temacie:O czym jest ten dokument w paru słowach? "Twórcy serii, wykorzystując współczesną wiedzę naukową, próbują odpowiedzieć na pytania dotyczące zjawisk paranormalnych. Jeff, który walczył w Iraku nie może poradzić sobie z powojenną traumą. Mężczyzna uczęszcza na eksperymentalne zajęcia, gdzie uczy się jak wykorzystywać własną wewnętrzną energię. Dwuletni Eric pamięta swoje poprzednie wcielenie i opowiada o nim z detalami. Matka innego chłopca chroni jego życie, wizualizując przyszłość. Zachowanie tych i innych bohaterów filmu, jest obiektem badań naukowców, którzy pragną odpowiedzieć na pytania o szósty zmysł, życie po śmierci oraz o prawdziwe możliwości ludzkiego umysłu".
153,257 views | Oct 03, 2013
cooking

Oszukać Umysł Zobaczyć znaczy uwierzyć S01E03

Naukowcy opowiadają, w jaki sposób ludzki mózg filtruje informacje i wybiera te, które są dla nas istotne - od komunikacji i uczuć po postrzeganie kolorów i relacje społeczne.Twórcy serii przedstawiają gry i zagadki umysłowe, zarówno dla uczestników programu, jak i widzów przed telewizorami. Z pomocą specjalnych, nieszablonowych eksperymentów, pokazują, jak przeciętni ludzie postrzegają otaczającą ich rzeczywistość oraz, jak się ona zmienia w zależności od różnych sytuacji np. gdy człowiek rozmawia przez telefon komórkowy lub tłum próbuje wmówić jednej osobie coś, co ewidentnie nie jest prawdą.
70,401 views | Oct 05, 2013
cooking

100 Gadżetów Wszech Czasów Odcinek 1 LEKTOR PL

Brytyjski aktor i pisarz Stephen Fry prezentuje kolekcję swoich ulubionych gadżetów, które odmieniły świat. Zarówno tych niezwykle nowatorskich i rewolucyjnych, jaki i zupełnie bezużytecznych. Z charakterystycznym dla siebie dowcipem i dystansem opowiada historię, oraz opisuje działanie wybranych rzeczy.
37,423 views | Dec 15, 2012
cooking

Wyrodne matki cały film dokumentalny Dokument Lektor PL

[Filmy dokumentalne polski Lektor PL] Cały film dokumentalny z cyklu BBC, Discovery i Planete, BBC, po polsku .Oglądaj online za darmo na Youtube. Wyrodne matki - cały film dokumentalny - Dokument Lektor PL--- - -- - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -- --- - - - ----- - dokument cały film cały film filmydokumentalnetv polski lektor pl national geographic filmy dokumentalne discovery channel lektor oglądaj za darmo dokumentalne discovery dokument lektor autentycznych oglądaj online lektor polski na faktach najnowsze national planete polski historyczny najlepsze film polski geographic filmy Discovery dokumenty śmieszne haker Planete polskie przemoc hakerzy on-line oglądaj nowe dramat hbo sen islam koran dobry 2013 gang part HBO BBC bbc
150,067 views | Feb 21, 2014
cooking

Tajemnice scjentologii cały film lektor PL filmy dokumentalne

Prawda o kłamstwie.Tajemnice scjentologii SCJENTOLOGIA - kościół,religia?- cały film - filmy dokumentalne lektor PL. Dokument francuski ujawniający kulisy działania sekty o nazwie kościół scjentologiczny. Film dokumentalny przedstawia sekrety i tajemnice kościoła do którego należy choćby Tom Cruize. Koniecznie musisz go obejrzeć Scjentologia (ang. Scientology) − organizacja założona w 1951 przez pisarza science fiction L. Rona Hubbarda jako alternatywa dla psychologii. W 1953 została ona jednak określona przez niego jako "stosowana filozofia religijna". Scjentolodzy określają się jako religijna organizacja non-profit, poświęcona propagowaniu rozwoju ducha ludzkiego oraz programom doradztwa i rehabilitacji. Wielu członków tej organizacji twierdzi, że nauki Hubbarda (zwane w terminologii scjentologicznej "technologią") uwolniły ich od uzależnień, depresji, problemów w nauce, chorób psychicznych i innych kłopotów. Przeciwnicy scjentologii, wywodzący się przede wszystkim ze środowisk lekarzy psychiatrów, których Hubbard bardzo ostro krytykował za "stosowanie barbarzyńskich metod", uważają poglądy Hubbarda na psychoterapię za pseudonaukowe, według niektórych definicji jest to sekta. Sam termin scjentologia jest znakiem towarowym Religious Technology Center, które udziela licencji na jego użycie oraz na wydawanie dzieł Hubbarda, uważanego przez wiele środowisk za kontrowersyjnego. Obecnym liderem scjentologów noszącym tytuł Przewodniczącego Rady Religijnego Centrum Technologii jest David Miscavige. Od samego początku scjentologia jest przedmiotem wielu kontrowersji, ataków oraz krytyki. Jej przeciwnicy to między innymi środowiska lekarskie, w dużej mierze Kościół katolicki oraz rządy niektórych państw. Krytycy twierdzą, że wiele jej kontrowersyjnych działań wynika bezpośrednio z nauk Hubbarda. Mimo podobnej nazwy, nie ma żadnego związku między Stowarzyszeniem Chrześcijańskiej Nauki, zwanym chrześcijańskim scjentyzmem, a nie scjentologią.
44,847 views | Oct 10, 2013
cooking

Przybysze z innego świata dokument Lektor

UWAGA drugi kanał:https:www.youtube.comchannelUCpWfLJbpPTZapLxTrQRA85A W głębinach mórz żyje dziwne stworzenie z dwoma oczami ogromnych rozmiarów, ciałem bez kości, dziewięcioma mózgami, trzema sercami, ośmioma nogami i dwoma szczękami przypominającymi dziób papugi!film udostepniam tylko i wyłacznie w celach edukacyjnych i naukowych
156,511 views | Apr 19, 2014
cooking

Jak piją Rosjanie film dokumentalny o Rosjanach cały dokument LEKTOR P...

Jak piją Rosjanie lub jak się pije w Rosji - film dokumentalny o Rosjanach - cały dokument - LEKTOR PL. Za co kochamy Rosję, (Rosjan) - wiele filmów z tej serii krąży na youtube o pijanych Rosjanach. Z filmu dowiesz się jak to jest u wschodnich sąsiadów z tym piciem i imprezami. Polecam dokument - nie jest zbyt długi ale na pewno pozwoli choć trochę poznać kulturę Rosji. Wszelkie prawa autorskie należą do producentów oraz stacji emitujących dany program. Powoli Rosjanie zaczynają walczyć z powszechnym alkoholizmem na co przykładem jest artykuł poniżej. Ograniczenie reklamowania napojów alkoholowych w mediach wprowadzono w tym tygodniu w Rosji. Ich spożycie u naszych wschodnich sąsiadów ponad dwukrotnie przekracza normy wyznaczone przez Światową Organizację Zdrowia.Zmiany, dotyczące reklamowania napojów zawierających powyżej 5 proc. alkoholu w telewizji, radiu, internecie, środkach transportu publicznego i na billboardach, zatwierdził prezyden Władimir Putin. Od stycznia 2013 obejmą również prasę. Obecnie reklamy alkoholu mogą pojawiać się w gazetach, jednak nie na okładkach.Od tej pory reklamy nie będą mogły zawierać wizerunków ludzi i zwierząt, nawet w formie animowanej (dotąd zakazane było tylko wykorzystanie wizerunku nieletnich). Imprezy promocyjne, na których oferuje się próbki alkoholu, będzie można organizować tylko w stałych obiektach handlowych; zakazany w nich będzie udział nieletnich i oferowanie im próbek alkoholu. Zakaz reklam alkoholu w transporcie publicznym obejmie już nie tylko pojazdy, jak do tej pory, lecz także przystanki autobusowe oraz dworce kolejowe i stacje metra.Decyzja Kremla uderzy prawdopodobnie w producentów legalnego alkoholu, ale nie w czarny rynek - powiedział BBC jeden z ekspertów. Nie sądzę, żeby miała ucierpieć destylarnia w którejś z republik kaukaskich, gdzie sprzedaje się wódkę nielegalnie, bardzo tanio, bez cła czy podatku - powiedział przewodniczący rosyjskiego Związku Producentów Alkoholu Dmitrij Dobrow.Nie jest pewne, jak nowe regulacje w zasadach reklamowania alkoholu miałyby być wprowadzone w internecie - dodał Dobrow. Niektóre firmy prawdopodobnie przeznaczą część budżetu na reklamę na stronach na serwerach poza Rosją. Spożycie alkoholu w Rosji wynosi ok. 18 litrów rocznie na osobę i ponad dwukrotnie przekracza limit ustalony przez Światową Organizację Zdrowia (8 litrów). ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Rosja,rosjanie,pijacy,pijaństwo,pijani,napici,za,co,kochamy,rosje,we,love,russian,alkohol,bimber,chlory,żule,zule,wódka,wodka,wino,piwo,alkoholicy,alkoholizm,obyczaje,drinki,impreza,biba,party,imprezowanie,melanz,melanzowanie,dokument,dokumentalne,dokument lektor,polski lektor pl,filmy dokumentalne,discovery,discovery channel,planete,national geographic,film dokumentalny,hbo,nauka,technika,edukacja,na faktach,prawdziwe historie,historia,dokumenty
323,938 views | May 27, 2013
cooking

Jak nas śledzi i działa Google? film dokumentalny lektor pl cały film

Jak nas śledzi i działa Google? - film dokumentalny - lektor pl - cały film. Film z cyklu Discovery, Planete, BBC i National Geographics po polsku. Dokument przedstawia jak działa internet i w jaki sposób sprzedawane i wykorzystywane są nasze dane do sprzedaży produktów w zamian dając nam darmowy dostęp do aplikacji, poczty i innych usług. Google Inc. została założona w 1998 roku przez dwóch doktorantów Uniwersytetu Stanforda, Amerykanina Larry'ego Page'a i Rosjanina Siergieja Brina. Opracowali oni nowatorską metodę analizy powiązań hipertekstowych - algorytm BackRub, potem przemianowany na PageRank - którą wykorzystali w swoim prototypie wyszukiwarki internetowej. Przedsiębiorstwo przetrwało załamanie rynku dot-comów i rozwijało się od tego czasu dzięki wsparciu prywatnych inwestorów; w roku 2004 spółka weszła na amerykańską giełdę, i od tej chwili doszło do znacznego przyspieszenia jej ekspansji, zakupu serwisów YouTube, Writely i przejęcia kilku innych mniejszych przedsiębiorstw. Obecnie Google zatrudnia ponad 54 000 pracowników w kilkunastu krajach, wykazuje przychody na poziomie 10 miliardów i zyski rzędu 3 miliardów dolarów rocznie. Już w ciągu pierwszych czterech lat działalności sprzedaż została zwiększona z początkowych 200 tys. do 1,5 miliarda dolarów[4]. Korporacja znana jest ze swobodnego klimatu pracy, nietypowych przywilejów dla pracowników oraz zasady biznesowej don't be evil ("nie czyń złego" "nie bądź zły"). W rankingu magazynu Fortune, Spółka zajmuje obecnie czwarte miejsce wśród najlepszych pracodawców[5]. Główna siedziba spółki mieści się w Mountain View, hrabstwo Santa Clara, w Kalifornii, w USA, na terenie wcześniej należącym do przedsiębiorstwa SGI. W ramach polskiego oddziału -- Google Polska -- zostało stworzone centrum badawczo-rozwojowe w Krakowie oraz centrum innowacji we Wrocławiu[6]; funkcjonuje także niewielkie biuro w Warszawie Najbardziej znanymi usługami oferowanymi przez spółkę są internetowa wyszukiwarka Google oraz serwisy reklamowe AdWords oraz AdSense, które stanowią główne źródło dochodów spółki. Do innych zaliczają się między innymi popularna poczta Gmail, serwisy Google Maps i Google Earth. Sztandarowymi produktami na rynku oprogramowania są Google Chrome, Google Desktop oraz Picasa. Od 2007 Google wraz z innymi przedsiębiorstwami z Open Handset Alliance jest zaangażowane w rozwój platformy Android. Spółka znana jest z tajemniczości dotyczącej planowanych w przyszłości usług, ale według deklaracji samych założycieli, dotyczą one nawet tak odległych zagadnień, jak sztuczna inteligencja na wielką skalę[8]. Spółka rozpoczęła produkcję własnego systemu operacyjnego o nazwie "Google Chrome Operating System". Ma być szybszy, zużywać mniej zasobów komputera niż konkurenci, jego oparty na Linuksie kod ma być tworzony na zasadzie open source. Jak zapowiada Google, komputer z nowym systemem ma połączyć się z internetem zaledwie w kilka sekund - - --- --- - -- - - - - -- - - - - - - - - - - - ---- - - - - -- -- - - -Extra tagi: dokument,dokumentalne,dokument lektor,polski lektor pl,filmy dokumentalne,discovery,discovery channel,planete,national geographic,film dokumentalny,hbo,nauka,technika,edukacja,filmy biograficzne,film biograficzny,na faktach,prawdziwe historie,historia,internet,prywatność,w sieci,sprzedaż,przez,google,dane osobiste,sprzedaż danych,cookie,cookies,wyszukiwarka,reklama w sieci,wyszukiwanie w internecie,anonimowość w sieci,facebook,sprzedaż danych,dane prywatne
341,469 views | Aug 09, 2013
cooking

Chłopiec który żył już kiedyś film dokumentalny

Czteroletni Cameron Macauley opowiada z przejęciem historię którą nie mógł wymyślić.Jego matka i badacze reinkarnacji próbują wyjaśnić tę zagadkę...
786,220 views | Apr 06, 2013
cooking

Najbogatsi w Europie Pomysł na milion euro Lektor PL

W tym odcinku poznamy sylwetki czterech przedsiębiorców, którzy zbudowali swój sukces na niezwykłym pomyśle. Mario Polegato zrewolucjonizował włoski przemysł obuwniczy, zarabiając przy okazji olbrzymie pieniądze. Jego oddychające buty Geox zarobiły dla niego 1,5 miliarda euro. Nazywany "Księciem Romansów" Richard Clayderman, jest przykładem jednej z najdłużej trwających karier muzycznych na świecie. Francuz sprzedał niewiarygodną liczbę 75 milionów płyt, nagrał ponad 1100 albumów i wystąpił w 65 krajach na świecie. Brytyjski miliarder John Caudwell był jednym z pierwszych ludzi, którzy zbudowali swoja fortunę na popularności telefonów komórkowych. Jest on symbolem człowieka, który zaczynając od niczego, w ciągu piętnastu lat własną pracą zbudował firmę - Phones 4U. Następnie udamy się do Turcji. Poznamy kobietę, dzięki któremu staromodne skarby epoki otomańskiej stały się szczytem mody i przyniosły kolejne miliony sprzedającej je tureckiej arystokratce.Miłego oglądania !
54,563 views | Oct 25, 2013
cooking

Disclaimer: Cooking-Library.Com is a Food and Cooking search engine that indexing and organizing articles on the web. Everyday 100+ new guides, tips, experiences to improve your cooking skills.

© 2014 - Cooking-Library.Com