Cooking | 10 rzeczy, których nie wiecie o spaniu cały film d

Cooking (0.13 seconds)

Get email alerts with latest cooking tips via email
(You can cancel email alerts at anytime.)

10 rzeczy, których nie wiecie o spaniu cały film dokument lektor PL

From Youtube.com - Posted: Oct 21, 2013 - 240,912 views
Cooking | 10 rzeczy, których nie wiecie o spaniu cały film dokument lektor PL
10 rzeczy, których nie wiecie o spaniu cały film dokument lektor PL
10 rzeczy, ktorych nie wiecie o spaniu cały film dokument lektor PL
Duration: 49 minutes 47 seconds 
Play Cooking Video
Zobacz więcej na http:filmy-dokumentalne-online.blogspot.com 10 rzeczy, których nie wiecie o spaniu - cały film - dokument - lektor PL. Bardzo ciekawy dokument opowiadający o tym jak nasz organizm się regeneruje podczas snu i jakie godziny w ciągu dnia są najlepsze do wykonywania takich czynności jak choćby nauka, praca, ćwiczenie czy też odpoczynek. Polecam każdemu.
(Source: youtube.com).
speed up the downloads
Like to get lastest cooking tips everyday!
More:
cooking | ОЧЕНЬ интересный фильм BBC Планета первобытных людей. Битва за Землю. Документальные фильмы.

ОЧЕНЬ интересный фильм BBC Планета первобытных людей. Битва за Землю. ...

Примерно 100 тысяч лет назад на землях, находящихся на территории Индии зародилась новая раса человечества - Homo sapiens - человек разумный. Однако эти же земли уже были освоены и заселены другим видом - Homo erectus - человек прямоходящий. Так сложилось что из-за извержения вулкана Табо ужиться эти два вида мирно не могли. Причиной тому была высокая конкуренция за ресурсы и территорию. Смотрите документальный фильм BBC Планета первобытных людей. Битва за землю на нашем канале.
4,656 views | May 13, 2015
cooking
cooking | Chłopiec który żył już kiedyś film dokumentalny

Chłopiec który żył już kiedyś film dokumentalny

Czteroletni Cameron Macauley opowiada z przejęciem historię którą nie mógł wymyślić.Jego matka i badacze reinkarnacji próbują wyjaśnić tę zagadkę...
4,656 views | Apr 06, 2013
cooking
cooking | Korea Północna kraj pod czerwoną gwiazdą

Korea Północna kraj pod czerwoną gwiazdą

Film dokumentalny o Korei Północnej
4,656 views | Mar 29, 2013
cooking
cooking | Afirmacje szczęścia. Przyciągnij szczęśliwe zbiego okoliczności.

Afirmacje szczęścia. Przyciągnij szczęśliwe zbiego okoliczności.

Chcesz przyciągnąć szczęście do swojego życia? Te afirmacje zostały zaprojektowane tak, żeby dostroić i skupić podświadomy umysł na przyciąganiu szczęśliwych przypadków. Kluczem do zamanifestowania pragnień jest skupianie umysłu na tym czego chcesz, głęboko wierzysz i myślisz pozytywnie. Prawo Przyciągania dostarczy ci tego co jest co jest dominującą częścią twoich myśli. W nagraniu jest kilkadziesiąt afirmacji, które skoncentrują twój umysł na przyciąganiu szczęśliwych okoliczności. Szęściarz to stan umysłu, a nie jakaś wrodzona cecha. Możesz stać się szczęściarzem nasączając podświadomy umysł przekonaniami szczęścia i dobrego farta. W krótkim okresie czasu dostrzeżesz jak coraz więcej tzw. zbiegów okoliczności pojawia się w twoim życiu, pozytywne rzeczy częściej będą pojawiać się częśćiej.
4,656 views | Aug 10, 2013
cooking

cooking | Kto Rządzi Unią Europejską Dokument z Lektorem PL

Kto Rządzi Unią Europejską Dokument z Lektorem PL

- Dokumentaliści podejmują temat lobbystów wywierających ogromny wpływ na brukselskich parlamentarzystów oraz elity rządzące. W stolicy Unii Europejskiej podejmowanych jest wiele niejasnych decyzji. Twórcy filmu zwracają uwagę widzów na poważny problem nieprzejrzystości europejskiej polityki.
4,656 views | Mar 13, 2014
cooking
cooking | Sekretna biblioteka Iwana Groźnego cały film dokumentalny Lektor PL

Sekretna biblioteka Iwana Groźnego cały film dokumentalny Lektor PL

[Filmy dokumentalne polski Lektor PL] Cały film dokumentalny z cyklu BBC, Discovery i Planete, BBC, po polsku .Oglądaj online za darmo na Youtube. Sekretna biblioteka Iwana Groźnego - cały film dokumentalny - Lektor PL--- - -- - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -- --- - - - ----- - dokument cały film cały film filmydokumentalnetv polski lektor pl national geographic filmy dokumentalne discovery channel lektor oglądaj za darmo dokumentalne discovery dokument lektor autentycznych oglądaj online lektor polski na faktach najnowsze national planete polski historyczny najlepsze film polski geographic filmy Discovery dokumenty śmieszne haker Planete polskie przemoc hakerzy on-line oglądaj nowe dramat hbo sen islam koran dobry 2013 gang part HBO BBC bbc
4,656 views | Feb 21, 2014
cooking
cooking | Oszukać umysł Moralne dylematy S01E02

Oszukać umysł Moralne dylematy S01E02

Oszukać umysłHead games Twórcy serii przedstawiają gry i zagadki umysłowe, zarówno dla uczestników programu, jak i widzów przed telewizorami. Z pomocą specjalnych, nieszablonowych eksperymentów, pokazują, jak przeciętni ludzie postrzegają otaczającą ich rzeczywistość oraz, jak się ona zmienia w zależności od różnych sytuacji np. gdy człowiek rozmawia przez telefon komórkowy lub tłum próbuje wmówić jednej osobie coś, co ewidentnie nie jest prawdą.
4,656 views | May 06, 2013
cooking
cooking | Wrogowie rozumu Część 2 Nieracjonalna służba zdrowia Lektor PL

Wrogowie rozumu Część 2 Nieracjonalna służba zdrowia Lektor PL

Druga część telewizyjnego filmu dokumentalnego, którego scenariusz napisał i który wyreżyserował brytyjski naukowiec Richard Dawkins. Od autora: Czy rozsądne jest by martwi mogli komunikować się z żywymi i radzić im jak mają żyć? Co myślisz o wbijaniu igieł w ciało, by poczuć przepływ energii Chi i wyleczyć się z chorób. Albo wyginaniu łyżeczek samym tylko umysłem. Czy jest to racjonalne. Richard Dawkins nie sądzi by tak było i uważa za swój obowiązek przedstawić te obszary przekonań, które istnieją bez naukowego dowodu i wciąż trzymają ludzi w mocy zaklęcia. Spotyka się z czołowymi zwolennikami, ludźmi mającymi autorytet w swojej dziedzinie. także z ofiarami ich praktyk i przedstawia historię tych ruchów - od szarlatanów, którzy wykorzystują te techniki, po eksperymenty i testy, które nie dowiodły ich skuteczności. W tej części Dawkins sprawdza rosnącą nieufność wobec opartej na nauce medycynie, pomimo jej udokumentowanych sukcesów takich jak zwalczenie bądź opanowanie wielu chorób zakaźnych, szczepienia ochronne, wynalezienie antybiotyków i przedłużenie średniej długości życia. Stwierdza, że z powodu lęków wywołanych kontrowersyjnym dokumentem wiążącym szczepionki z autyzmem co piąte brytyjskie dziecko nie ma obecnie podstawowych szczepień przeciwko odrze, śwince i różyczce.
4,656 views | Dec 10, 2012
cooking

cooking | Nawiedzone domy Trup w wodzie cały film dokumentalny polski lektor PL

Nawiedzone domy Trup w wodzie cały film dokumentalny polski lektor PL

Nawiedzone domy- Trup w wodzie - cały film dokumentalny - polski lektor {PL}. Dokument z serii Planete, bbc, Discovery i National po polsku [pl]. Dokument przedstawia historię przeklętych domów i zjawisk paranienormalnych.
4,656 views | Aug 02, 2013
cooking
cooking | Tajemnice ludzkiego umysłu Poznaj nieznane film dokumentalny cały film PL

Tajemnice ludzkiego umysłu Poznaj nieznane film dokumentalny cały film...

Tajemnice ludzkiego umysłu - poznaj nieznane - film dokumentalny - cały film [PL]. Dokument przedstawiający możliwości naszego umysłu takie jak: telepatia, jasnowidzenie ,rekognicja, psychokineza, duchowe uzdrawianie, przewidywanie przyszłości. Świetny dokument z lektorem polskim zaciekawi każdą osobę interesującą się zjawiskami nadprzyrodzonymi i możliwościami naszego mózgu umysłu. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Telepatia -- ogólnie pojęta możliwość komunikacji pomiędzy formami życia bez użycia żadnych znanych człowiekowi zmysłów. Nazwa pochodzi od greckich słów tele (daleki) i patheia (uczucie). Podobnie jak w przypadku innych zjawisk parapsychologicznych istnieją liczne relacje świadków twierdzących, że zetknęli się z tym zjawiskiem lub potrafią je wywoływać, ale mimo wielu studiów, zjawisko nigdy nie przeszło pozytywnie testów naukowych w warunkach uniemożliwiających dokonywanie oszustw. Istnieje wiele proponowanych teorii na temat mechanizmu działania tego zjawiska, jednak żadna nie została jak na razie jednoznacznie potwierdzona. Osoby wierzące w zjawiska paranormalne uważają często, że efektami działania telepatii są m.in. świadomość zbiorowa i intuicyjna komunikacja zwierząt. Zjawisko telepatii jest na ogół przypisywane zdolności umysłu ludzkiego do wysyłania oraz wybiórczego przechwytywania swoistych fal mózgowych nawet na duże odległości. Badania naukowe potwierdzają jedynie możliwość konstruowania prostych urządzeń sterowanych myślą, przy czujnikach umieszczonych bardzo blisko mózgu [1]. Nie wiadomo także czy myśli innego rodzaju emitują podobne rozpoznawalne sygnały, co polecenia wydawane przez mózg przy sterowaniu ciałem. Przesyłanie złożonych poleceń (a tym bardziej innych treści) na duże odległości za pomocą myśli jest więc mało prawdopodobne z naukowego punktu widzenia przy obecnym poziomie wiedzy. Z kolei odebranie, rozpoznanie i odczytanie myśli wybranej osoby można porównać do praktycznie zerowego prawdopodobieństwa odbioru stacji radiowej wybranej spośród milionów innych rozgłośni, z których wszystkie nadają na tych samych częstotliwościach (mózg ludzki pracuje na bardzo wąskim paśmie częstotliwości do 100 Hz - zob. fale mózgowe). Anomalna perturbacja (ang.: anomalous perturbation) (psychokineza, PK (od ang. "psychokinesis"), AP (od ang. "anomalus perturbation"), TK (od ang. "telekinesis"), BMI (od niem. "Bewustsein-Materie-Interaktion" - "interakcja świadomości i materii"), dawniej: telekineza, ale wśród fachowych pojęć parapsychologicznych jest już archaizmem) - określenie używane w parapsychologii do opisu rzekomego wpływu na fizyczne otoczenie z odległości wywołanego za pomocą mocy psychicznych, bez fizycznej ingerencji. W szerszym znaczeniu oznacza właściwość psi, która pozwala wpływać na zachowanie materii. Od roku 2004 ezoterycy określają tym terminem różne typy anomalnej perturbacji, także i poruszanie ciałem stałym, płynnym lub gazowym na odległość za pomocą myśli i koncentracji, za pomocą kontaktu wzrokowego bezpośrednio z przedmiotem. Jest to tzw. myślenie astralne czyli wyobrażanie sobie czegoś co za pośrednictwem "czynnika PSI" ma zrobić tę czynność w czasie rzeczywistym. Nazwa dotyczy zarówno zdolności ludzi do wykonywania anomalnej perturbacji, jak też poruszania się przedmiotów w czasie zjawisk spirytystycznych, na przykład typu poltergeist. Anomalna perturbacja pojawia się w twórczości science-fiction.Jasnowidzenie -- w parapsychologii zdolność umożliwiająca postrzeganie osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłowej. Nie jest znany ani jeden wiarygodny eksperyment naukowy, który dowodziłby istnienia tego zjawiska. Istnieje jednak metoda badań jasnowidztwa nazywana Remote Viewing, powstała także w Ameryce grupa wojskowych jasnowidzów o tej samej nazwie, szkolona przez twórcę tej metody badań (Ingo Swanna).Litera psi jest w parapsychologii oznaczeniem wszystkich zjawisk paranormalnych (m. in. jasnowidztwa)---------------------------------------------------------------------------------------------------------- dokument, dokumentalne, dokument lektor, polski lektor pl , filmy dokumentalne, discovery,discovery channel, planete, national geographic, film dokumentalny, hbo, nauka, technika, edukacja, filmy biograficzne, film biograficzny, na faktach, prawdziwe historie, historia,
1,357 views | Jul 15, 2013
cooking
cooking | Naziści spisek okultystów cały film dokument discovery lektor PL

Naziści spisek okultystów cały film dokument discovery lektor PL

Naziści - spisek okultystów- cały film dokument discovery - lektor PL. Filmy dokumentalne Planete, HBO, BBC, Discovery, National Geographics - subskrybuj kanał aby otrzymać więcej ;) http:www.youtube.comuserFilmyDokumentalneTV1 Podczas II Wojny Światowej III Rzesza starała się osiągnąć zwycięstwo na aliantami wszelkimi możliwymi sposobami, nie tylko militarnie. Do dziś krążą pogłoski o tajnej bazie wojskowej w Nowej Szwabii czy o próbach konstrukcji latających spodków. Film dokumentuje powiązania prominentnych osobistości III Rzeszy z okultystycznym Towarzystwem Thule. Ukazuje również jaki wpływ miały okultyzm i astrologia na niektórych niemieckich przywódców, a tym samym na całą konstrukcję III Rzeszy.
1,357 views | Aug 02, 2013
cooking
cooking | Podróż Do Wnętrza Ziemi Lektor PL

Podróż Do Wnętrza Ziemi Lektor PL

1,357 views | Sep 24, 2013
cooking

cooking | Discovery Tajemnice snu Rozmarzony mózg 1

Discovery Tajemnice snu Rozmarzony mózg 1

Naukowcy starają się odpowiedzieć czym jest sen i jak wpływa na nasze życie w rzeczywistości.
1,357 views | Dec 02, 2009
cooking
cooking | Dziewczyna z plakatu dokument

Dziewczyna z plakatu dokument

To powinien zobaczyć każdy, kto kocha swój ciągnik.
1,357 views | Jan 08, 2013
cooking
cooking | Area 51 The Alien Interview Lektor PL

Area 51 The Alien Interview Lektor PL

Pełny film dokumentalny dotyczący tzw. wywiadu z Obcym, który rzekomo miał zostać zarejestrowany na taśmie filmowej i wykradziony z bazy wojskowej Groom Lake w Nevadzie. "Według danych podanych przez tajemniczego pracownika Strefy 51, obcy przybył do bazy w 1989 roku, wywiady z obcym miały mieć miejsce dwa razy w miesiącu po trzy do pięciu godzin dziennie, jeżeli obcy źle się czuł sam miał przerywać wywiad, przesłuchania miały miejsce w obecności telepaty (to właśnie on prowadził wywiad) i kogoś z nadzoru wojskowego (sylwetka, która pojawia się w trakcie filmu po prawej stronie kamery), oraz że przesłuchania nie są już prowadzone."
1,357 views | Dec 09, 2012
cooking
cooking | Mafiozi Ojcowie chrzestni

Mafiozi Ojcowie chrzestni

Odniesiony pod koniec lat 80. sukces w walce z mafią sprowokował przestępców do największej w historii fali przemocy. Symbolem zmagań wymiaru sprawiedliwości z kartelem stał się sędzia Giovanni Falcone, który prowadził sprawę Cosa Nostry. Na zlecenie Toto Riiny, przywódcy klanu Corleonesi, w 1992 r. zabito Falcone, jego żonę i ochroniarzy. Tymczasem pojawił się nowy przywódca mafijny - John Gotti. Gangster nie ukrywał swojego zaangażowania w działalność mafii, lecz ciągle udawało mu się unikać kary. W końcu trafił do więzienia dzięki zabiegom agentów FBI. Dzisiejsza mafia w USA nie już tak silną i wszechmocną organizacją. Jednak gang sycylijski rośnie w siłę w Europie dzięki koneksjom z politykami.
1,357 views | Jun 05, 2013
cooking

MOST POPULAR
Today
Weeks
Month

        Disclaimer: Cooking-Library.Com is a Food and Cooking search engine that indexing and organizing articles on the web. Everyday 100+ new guides, tips, experiences to improve your cooking skills.

        © 2015 - Cooking-Library.Com