Breakfast | Objawienia Maryjne | Objawienia Maryjne [Cooking

Breakfast (0.11 seconds)

Get email alerts with latest cooking tips via email
(You can cancel email alerts at anytime.)

Objawienia Maryjne

From Youtube.com - Posted: Sep 26, 2013 - 33,932 views
Breakfast | Objawienia Maryjne | Objawienia Maryjne
Objawienia Maryjne
Objawienia Maryjne
Duration: 78 minute 38 seconds 
Play Cooking Video
Biblijne spojrzenie na objawienia Maryji Dziewicy w czasach ostatecznych Wiadomości o paranormalnych zjawiskach docierają do nas coraz częściej. Miliony ludzi odwiedza miejsca objawień z nadzieją ujrzenia Błogosławionej Dziewicy Maryji. Wielu wierzy, że te coraz częstsze zjawiska wskazują na nadejście nowej ery. Tysiące przesłań pochodzących z objawień maryjnych mówi, że wkraczamy w krytyczny moment historii świata, w którym wkrótce mogą nastąpić drastyczne przemiany. Osoby, które śledzą objawienia Maryji wierzą, że przychodzi ona, aby skierować nas z powrotem do Boga. Inni natomiast twierdzą, że te zjawiska są manipulacją lub działaniem szatana. Czy Biblia przepowiada objawienia, znaki i cuda w dniach ostatecznych? Czy Słowo Boże wyjaśnia prawdziwe pochodzenie tych zjawisk? W jaki sposób objawienia maryjne oraz inne paranormalne zjawiska mogą zmienić świat w trzecim tysiącleciu?
(Source: youtube.com).
speed up the downloads
Like to get lastest cooking tips everyday!
More:

Maryjne Objawienia w XX Wieku Błogosławionej Dziewicy Maryi

Jak tytuł wskazuje, dokument opowiada o cudownych objawieniach Matki Bozej w XX wieku. Chronologicznie poznajemy charakter każdego z objawień oraz jego przesłanie. Odwiedzamy kolejne miejscowości : Fatima (Portugalia), Banneux i Beauraing (Belgia), Garabandal (Hiszpania), Zeitun (Egipt), Akita (Japonia), Betania (Wenezuela), Medjugorie (obecnie Bośnia i Hercegowina), Kibeho (Rwanda), Naju (Korea) i małą wieś na Ukrainie. Maryja wzywa do nawrócenia, powrotu do modlitwy, postu i pokuty. Ostrzega przed konsekwencjami naszych grzechów i przynagla do działania.
18,854 views | Jun 25, 2012
breakfast

Fatima ujawnia swe tajemnice

Matka Boża w czasie swoich objawień przekazała Pastuszkom w Fatimie swoje orędzie. Treść jego została już dawno ujawniona, ale nie do końca... Fatima pomału odsłania swe tajemnice, a my przekazujemy je za pośrednictwem filmu.
62,317 views | Oct 22, 2012
breakfast

33 Tajemnice Fatimskie Film Dokumentalny Lektor PL

Troje małych dzieci -- pastuszków, żyjących na krańcu Europy, w niewielkiej wiosce Fatimie, doświadcza widzeń, spotyka anioła, a później Matkę Bożą. Można było uznać to za przywidzenia, efekt wybujałej dziecięcej fantazji. A jednak historia potoczyła się inaczej. W ciągu niespełna wieku orędzie przekazane wówczas malutkim rozprzestrzenia się na cały świat, każdy szczerze zainteresowany, łącznie z samym papieżem, wierzy i potwierdza jego autentyczność. Kluczowa wizja, którą dziś znamy jako tajemnicę fatimską, następuje 13 lipca tego roku. Jest to ciąg objawień i proroctw przekazanych w jednym czasie, lecz później podzielonych na trzy części ze względu na treść.Pierwsza i druga część zawierają sugestywny obraz piekła, gdzie trafiają „biedni grzesznicy", a także wezwanie do poświęcenia Rosji Maryi. Jeśli Rosja się nie nawróci, konsekwencje mogą być straszne, nastąpią wojny i prześladowania chrześcijan.Trzecia część, długo nie ujawniana i zdeponowana w Tajnym Archiwum Watykańskim, wzbudzała najwięcej domysłów i spekulacji. Pełny jej tekst został ujawniony dopiero przez Jana Pawła II w 2000 roku. Łowcy sensacji mogli czuć się zawiedzeni, zamiast profetycznych wizji zawierała symboliczną scenę, która zapowiadała to, co faktycznie spotkało Kościół w XX wieku.Siostra Łucja odręcznie notuje to, co widziała: biskup w bieli wraz z innymi biskupami, księżmi, zakonnikami, zakonnicami wchodzi na stromą górę, na szczycie której stoi krzyż. Aby tam dotrzeć, papież przechodzi przez zrujnowane miasto, idzie udręczony bólem i cierpieniem, modląc się za zabitych, których mija po drodze. Sam dociera do krzyża, a klęcząc u jego stóp, zostaje zastrzelony przez grupę żołnierzy, to samo dzieje się z innymi biskupami, księżmi, zakonnikami i innymi ludźmi różnych warstw i pozycji.
14,695 views | Jan 27, 2014
breakfast

23 minuty w piekle Świadectwo Billa Wiese Cały Film Dokument Lektor PL...

23 minuty w piekle - Świadectwo Billa Wiese | Cały Film Lektor PL Świadectwo Billa Wiese, który trafił na 23 minuty do piekła. Bill został zabrany do piekła nie jako zwykły obserwator, lecz jako ktoś kto nie został zbawiony. Opowiada on o przerażających detalach z wielką precyzją. Sprawia to, iż uwaga słuchacza jest przyciągana od początku do samego końca. Dusza Billa powróciła do jego ziemskiego ciała wraz z przesłaniem i ostrzeżeniem dla wszystkich.
43,530 views | Sep 22, 2014
breakfast

Niesamowite świadectwo objawienia Pana Jezusa.

Świadectwo nawróconego Muzułmanina. Polecam! Terrorysta z Hezbollahu spotyka Jezusa.
28,127 views | May 04, 2014
breakfast

Wincenty Łaszewski o objawieniach w Fatimie spotkanie w Klubie Ronina

Relacja: http:blogpress.plnode17977 (wersja z poprawioną literówką)
13,059 views | Nov 25, 2013
breakfast

Fatima cud słonca

35,041 views | Aug 24, 2013
breakfast

Mirjana o przesłaniach Matki Bożej PL

31,037 views | May 31, 2013
breakfast

Medziugorje film dokumentalny

53,194 views | May 11, 2013
breakfast

Jak odbywa się poczęcie dziecka super film

Doskonała animacja jak powstaje zapłodnienie- jak powstaje nowe życie- świetny film...
236,559 views | Sep 26, 2013
breakfast

Wydarzenia czasów końca według Proroctw Biblijnych przedstawia Doug Ba...

Końcowe Wydarzenia według Proroctw Biblijnych to produkcja ukazująca niezwykłą prawdę biblijną dotyczącą ostatnich dni naszej planety. Dowiedz się, co tak naprawdę Biblia mówi o pochwyceniu, o milenium, o powtórnym przyjściu Chrystusa i innych wydarzeniach. Efekty dźwiękowe i wizualne pomagają prześledzić widzowi wydarzenia ostatnich dni, aż do momentu, gdy ziemia odzyska swój cudowny kształt z czasów Edenu!
2,142 views | Sep 25, 2013
breakfast

Objawienia Matki Bożej Rosa Mystica w Brazylii

Odwiedź: www.aparicoesdemariarosamistica.com kliknij link do tłumacza google w prawym górnym rogu strony głównej, aby wybrać język polski
23,876 views | Mar 07, 2013
breakfast

Wstrząsające proroctwo dla USA

http:www.ilona-rozalska.bloog.pl?smoybbtticaid=613493 - oficjalny blog Ilony Różalskiej http:www.swietlistedusze.plO tym się nie mówi głośno. Pastor TD Hale, który występuje w filmie, otwarcie mówi, że te wydarzenia będą miały miejsce po zaprzysiężeniu Obamy. Czyli na wypełnienie tych proroctw mamy czas do końca kadencji Obamy tj. do 2016 r.Muzyka: Clint Mansell feat. Kronos Qua - Requiem for a dream
118,486 views | Sep 11, 2013
breakfast

Objawienia Maryjne Kibeho Przesłanie dla Polski

54,966 views | Apr 29, 2012
breakfast

MOST POPULAR
Today
Weeks
Month

        Disclaimer: Cooking-Library.Com is a Food and Cooking search engine that indexing and organizing articles on the web. Everyday 100+ new guides, tips, experiences to improve your cooking skills.

        © 2015 - Cooking-Library.Com